Ochronne ścianki działowe

Ochronne ścianki działowe różnej długości i wysokości mogą zostać dostosowane do konkretnych pomieszczeń. Moduły, z których składane są ścianki budowane są w oparciu o:
– konstrukcje drewniane pokryte farbą zmywalną w dowolnym kolorze lub wydrukiem z dowolnym motywem na tworzywie PVC, tak aby możliwie najlepiej dopasować ścianki do wnętrza, w którym mają one stanąć.
– konstrukcje aluminiowe z wypełnieniem z różnych tworzyw: PVC, plexi, poliwęglanu, w różnych kolorach: białe, przeźroczyste pokryte kolorową folią lub dowolnym wydrukiem, tak aby możliwie najlepiej dopasować ścianki do wnętrza, w którym mają one stanąć.

Przegrody pozwalają na bezpieczne oddzielenie stanowisk od siebie, ograniczając tym samym kontakt między osobami znajdującymi się w stosunkowo niewielkiej odległości od siebie. Materiały wymienione powyżej, z których wykonane są przegrody pozwalają na mycie oraz dezynfekcję zainstalowanych ścianek, co dodatkowo ułatwia utrzymanie czystości oraz sterylności.

Wyżej opisane ścianki, można zarówno zakupić jak i wypożyczyć. Wypożyczeniu podlega konstrukcja nośna natomiast materiały ją wypełniające bądź pokrywające podlegają zakupowi – takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić koszty.

Wycena uzależniona jest od ilości zamawianych sztuk (nie tylko z danego rodzaju).

Ścianki ochronne w zbudowane w oparciu o konstrukcję drewnianą. Możliwość zabudowy w kształcie podwójnego „T” oraz „S”.
Ścianki ochronne w zbudowane w oparciu o konstrukcję aluminiową. Możliwość zabudowy w kształcie „S”.