Przegrody do taksówek

Przegrody zaprojektowane przez naszą firmę do montażu w samochodach osobowych, w szczególności do taksówek wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu litego. Przesłony bezpiecznie oddzielają pasażerów znajdujących się na tylnym siedzeniu od kierowcy. Zaprojektowane otwory są odpowiednio małe by nawet dzieci nie mogły wyrządzić sobie krzywdy wkładając w nie palce, a krawędzie wykończone są w sposób uniemożliwiający skaleczenie się.
Przegroda zaprojektowana jest w taki sposób by jej montaż i demontaż w razie potrzeby był prosty, a sama przegroda była w stanie przetrwać wielokrotny montaż. Wymiary i kształt dostosowywane są do konkretnego modelu i rocznika samochodu, tak by możliwie zmaksymalizować zapewnianą ochronę.

Parametry materiału z którego wykonana jest prze przegroda powodują, że jest ona bezpieczna w montażu nawet w samochodach. Ponadto jest odporna na uderzenia, przez co przy stłuczce nie będzie stwarzać większego zagrożenia dla pasażerów (nie pęka, nie powstają ostre krawędzie, które mogą powodować zranienie). Dodatkowo odporna jest na działanie słońca oraz podwyższonej temperatury, na którą może być narażone auto w okresie letnim.

Dane techniczne materiału:
– klasa ogniowa B,
– produkcja dymu S1,
– skraplanie D0,
– przeźroczystość 90%,
– twardość 95Ma,
– odporność mechaniczna 65kJ/m2.

Wycena uzależniona jest od ilości zamawianych sztuk (nie tylko z danego rodzaju).